Lista membrilor persoane fizice

Comisia Națională Comportarea in situ a Construcțiilor

 

Nr. Nume si prenume Functia Compania Nr. telefon Adresa e-mail
 1 Ababei Liliana Ing. Consiliul Județean Prahova – Ploieşti 0732.444.273 nutri_lily@yahoo.com
 2 Afloare Maricica Ing. S.C. SIBAREX S.A. Câmpineanca, Vrancea 0763.653.352 tehnic2@sibarex.ro
 3 Alexa Pavel Dr. ing. Universitatea Tehnică Cluj-Napoca 0264-401541
0722.460.293
pavel.alexa@staff.utcluj.ro
 4 Andreka Adrian – Dan Ing. S. C. LESCACI COM S.R.L.  Negreşti – Oaş 0745.300.517
0756.059.359
lescacicom@gmail.com
andreka_adrian@yahoo.com
 5 Andreka Ioana Ing. S. C. LESCACI Com S.R.L.  Negreşti – Oaş 0261.853.420
0746.570.984
 ioana19-nice@yahoo.com
 6  Apostu Marian  Ing. M.A.I.-D.G.L. 0314.269.340 marian_apostu63@yahoo.com
 7 Baeră Cornelia Ing. INCD URBAN-INCERC Suc. Cluj Napoca 0264-425.988
0727.304.102
cornelia.baera@incerc.cluj.ro
8 Barariu Aurel Dr. ing. S.C. GEOSTUD S.R.L. Bucureşti 021-2211820
0721.298.052
barariu@geostud.ro
9 Bădescu Roxana Simona Ing. S.C. RUTPROIECT S.R.L. Ploieşti 0723.287.277 badescu.roxana@yahoo.com
10 Bărbos Gheorghe-Alexandru Ing. INCD URBAN-INCERC Suc. Cluj Napoca 0749.047.989 barbos.gheorghe@incerc-cluj.ro
11 Beche Vasile Dr. ing. P.F.A. Brăila 0239-623895
0722.402.236
12 Bîtcă Daniel Dr. ing. Universitatea Tehnică de Construcţii, Bucureşti 0723-268656 bitca@utcb.ro; dan@p-c.ro
13 Bindileu Ciprian Vasile Ing. S.C. HIDROCONSTRUCTIA SA 0724.002.920 ciprian_bindileu@yahoo.com
14 Boca Gheorghe Ing. S.C. TERMOSERV ROVINARI S.A. 0724.596.289; 0253-372.466
15 Bucuţa Radu Ing. SC HIDROELECTRICA S.A. Bucureşti 021-3032523/22; 0721.663.490; radu.bucuta@gmail.com
16 Botez Ioan Ing. S.C. ICECON S.A. Cluj Napoca 0722.301.009, 0743.180.804 botezio@gmail.com
17 Cernat Viorel Ing. Senatul României 0726.605.393 cernat_vio@yahoo.com
18 Chiroiu Mihai Ing. Expert tehnic, Bucureşti 0723.551.454 mchiroiu@yahoo.com
19 Constantinescu Horia dr. ing. INCD URBAN-INCERC Suc. Cluj Napoca 0264-425.988
0744.783.463
horia.constantinescu@incerc-cluj.ro
20 Constantin Gheroghe Ing. Pensionar, Bucuresti 0726.123.933 constantingheorghe@hotmail.com
21 Conţiu Avram Ing. S.C. PRINFO S.R.L. Braşov 0723.652.949 prinfo_bv@yahoo.com
22 Conţiu Mircea Ing. S.C. Tecnic C.E. România S.R.L. 0729.053.052 mircea.contiu@tecnic.ro
23 Cherciu Dumitrache Ing. BUCUREŞTI 0721.952.091 d.cherciu@yahoo.com
24 Cherciu Georgeta Adm. CNCisC BUCUREŞTI 0722.472.339 georgeta_cherciu@yahoo.com
25 Corbu Ofelia – Cornelia Ing. Universitatea Tehnica Cluj Napoca Facultatea de Construcţii 0743.799.788 ofelia.corbu@staffutcluj.ro
26 Coşarcă Constantin Ing. Universitatea Tehnică de Construcţii Bucureşti 0744.420.081 constantin_cosarca@yahoo.com
27 Coşovliu Lavinia Antonia Sing. S.C. PROIECT S.A. Galaţi 0724.241.330 lcosovliu@yahoo.com
28 Cotoran Maria Magdalena Ing. S.C. ULTRATEST CONSULTING S.R.L. Bucureşti 0744.962.805 cotoranmaria@yahoo.com
29 Cristei Laurentiu Ing. P.F.A. Bucureşti 021-3409441
0744.956.534
cnlaurentiu@yahoo.com
30 Cristescu Adrian Valentin Ing. G.T. PROIECT S.R.L. Bucureşti 021-2101447
0722.396.334
gtproiect@yahoo.com
31 Csillag Ion Zoltan ing. S.C.CREATIVE  & STANDARD  PROIECT S.R.L. Cluj Napoca 0723.608.059 zoltan@csillag.ro
32 Csiszér Andor Ing. P.F.A. Miercurea Ciuc 0744.591.845 proh@clicknet.ro
33 Cucoară Cristian Constantin Ing. S.C. CAR TOP S.R.L. Piatra Neamţ Filiala Constanţa 0241-585.306
0740.177.327
cartop.ct@gmail.com  office@cartop.ro
34 Cucoară Ion Cătălin Ing. Direcţia Naţională Anticorupţie Bucureşti 0241-583.243
0721.174.944
catalincucoara@gmail.com icucoara@pna.ra
35 Czisztér Kalman Andras Ing. S.C. ARCON-CZISZTER S.R.L.  Arad 0257-253.418
0722.316.377
arcon.arad@gmail.com
36 Dabija Mihail Bogdan Ing. S.C. CONSPROIECT S.A. Ploieşti 0244-541980
0722.346.614
bdabija@consproiect.ro
37 Damian Alexandru Dr. ing. S.C. HYPAR PROIECT S.R.L. Cluj Napoca 0755.114.573 al.damian@yahoo.com
38 Delu Ştefan Ing. P.F.A. Piteşti 0740.193.989
39 Dico Carmen – Silvia Ing. INCD URBAN-INCERC Suc. Cluj Napoca 0264-425.988
0728.555.966
carmen.dico@incerc-cluj.ro
40 Didulescu Caius conf.dr.
ing.
Universitatea Tehnică de Construcţii Bucuresti 0726.273.932 caiusdidulescu@yahoo.com
41 Doble George Daniel Ing. S.C. CET S.A. Arad 0257-307.785
0743.158.151
doble98@gmail.com
42 Dragomir Claudiu Sorin Dr. ing. I.N.C.D. URBAN – INCERC, Bucureşti 021-2552250/248
0723.568.130
dragomircs@incerc2004.ro
43 Dobrescu Cornelia Florentina Dr. ing. INCERC Bucureşti 021-2557314 corneliadobrescu@yahoo.com
44 Floruţ Sorin-Codruţ Dr. Ing. Universitatea Politehnică Timişoara 0751.158.188 constantin_cosarca@yahoo.com
45 Drăghici Gabriela Dr. ing. Universitatea Ovidius, Fac. Construcţii, Constanţa g.draghici@yahoo.com
46 Duca Marian Ing. S.C. HIDROELECTRICA S.A. Curtea de Argeş 0248-507.216
0720.727.316
duca.marian@gmail.com, marian.duca@hidroelectrica.ro
47 Dumitrescu George Ing. S.C. PROIECT S.A. Constanţa 0241-555.005
0744.361.556
48 Eftimie Camelia Ing. Inspectoratul Judeţean în Construcţii Tulcea 0240.516.265;
0759.042.454
eftimie.camelia@yahoo.com
49 Enciu Adrian Ing. S.C. CET GOVORA S.A. Govora, Râmnicu Vâlcea 0250-733601;
0250-733603
50 Fako Sorina Ing. S.C. 8000 Plus Design Solutions S.R.L. Bucureşti 0751.403.074 sorina.fako@gmail.com
51 Farcaş Sebastian Irimie Ing. Întreprindere Individuală Farcaş Sebastian 0765.237.669 sebifar@yahoo.com
52 Fătu Aurelian Ing. S.C. I.S.P.E. S.A. Bucureşti 021-2061373 aurelian.fatu@ispe.ro
53 Fântânaru Nicolae Ing. Pensionar, Timişoara 0256-493.827
54 Filip Mihai Horia Ing. INCERC Filiala Cluj Napoca 0264-425.462; 0723.585.322 mihai.filip@incerc-cluj.ro
55 Flămânzeanu Constantin Ing. S.C. CONS DRUM S.R.L. Rm. Vâlcea 0741.234.775 consdrumsrl@yahoo.com
56 Georgescu Emil Sever Dr. ing. Director ECBR – Centrul European pentru Reabilitarea Clădirilor din URBAN-INCERC, Bucureşti 021-255.78.66 ssever@incerc2004.ro
57 Gherman Oana Eugenia Dr. ing. INCD URBAN-INCERC Suc. Cluj Napoca 0264-425.988
0742.362.980
oana.cazan@incerc.cluj.ro
58 Hann Felician Eduard Ioan   kuronokami Dr. ing. CNCisC BUCUREŞTI 021.252.61.36
0786.606.104
hannfelician10@yahoo.com
59 Hodăjeu Gheorghe Ing. I.J.C. Gorj, Târgu Jiu 0744-502.086;
0253-211300
gheorghehodajeu@yahoo.com
60 Iliescu Elena Ing. S.C. CONSPROIECT S.A. Ploieşti 0744.704.770;
0244-514.811
eiliescu40@yahoo.com
61 Iliescu Mădălin Dr. ing. UTCB – Fac. Constr. Civile, Ind. şi Agr. 0744.310.295 madai2105@gmail.com
62 Kober Marina Dr. ing. Universitatea Tehnică de Construcţii, Bucureşti 0722.794.871;
0729.312.343
carinastoian@yahoo.com
63 Krutsch Helmuth Ing. I.J.C. Gorj, Târgu Jiu 0764-175.065;
0766-831.033
64 Lalu Adriana Ing. Pensionară, Bucureşti 021-6192962 adrianalalu@yahoo.com
65 Macoveanu Dan Ing. A.N.D.R S.A. Bucureşti 021-2038271;
0745.861.374
dan.macoveanu@agentianucleara.ro
66 Maniu Ioan Horia Ing. P.F.A. Cluj Napoca 0264-584.310; 0745.360.542 horea.maniu@gmail.com
67 Marcu Corneliu- Bogdan Ing. S.C. HIDROELECTRICA S.A., Uz. Hidro. Câmpulung 0722.344.977 bogdan.marcu@hidroelectrica.ro
68 Mareş Isbăşoiu Cătălina Adriana Dr. ing. S.C. Exploatare sistem zonal Prahova, Ploieşti 0244-512.600; 0742-231.539 adriana.mares@gmail.com adriana.mares@eszph.ro
69 Matei Gheorghe Sing Pensionar Bucureşti 021-2061313;
0721.884.000
gheorghe.matei@ispe.ro
70 Măruntu Cristina Ing. S.C. CONSITRANS S.R.L. Bucureşti 0724.821.943 cristina_maruntu@yahoo.com
71 Mărculescu Florin Ing. S.C. CCAI S.A. București 0745.344.828 hildeflorin@gmail.com
72 Menyei Iosif Sing Consiliul local Luduş 0265-411.716;
0265-411.685
73 Merfu Ilie Ing. I.S.C. Gorj 0720.888.597 iliemerfu@yahoo.com
74 Mihalik Andrei Dr. ing. Universitatea Oradea 0359-432.034; 0749.096.890;
0770.152.952
mihalikandras@freemail.hu
75 Milea Dragoş Iulian Ing. Com. Naţ. pt. Contr. Activ. Nucleare, Bucureşti 0724.511.378;
021-6551311;
0751-511.378
dragosmilea@yahoo.com
76 Moclinda Andra Ing. S.C. ENERGY CONSULT S.A. Bucureşti 021-2120877 andra.moclinda@steinberg.ro
77 Murăraşu Gheorghe Ing. S.C. LESCACI Com S.R.L. Negreşti Oaş, Satu Mare 0744.693.953 gmurarasu@gmail.com
79 Nedelcu Ion Ing. Pensionar, Craiova 0251.451.445

0722.289.774

iri_na79@yahoo.com
80 Nagy Nandor Ing. ingnandornagy@gmail.com
81 Nedelcu Liontin Ing. Complex Energetic Oltenia Sucursala Electrocentrale TURCENI 0253-335.045
0762.626.253
82 Negrilă Aurel Florentin Dr.ing. Universitatea Tehnică de Construcţii Bucuresti 0721.521.707;
0212.421.208
aurel.negrila@geodezie.utcb.ro
83 Nica Maria Ing. Bucureşti 0762-697.178
84 Necșulescu Diana Ing. S.C. CONSITRANS S.R.L. Bucureşti 021-2106050 necsulescu.diana@yahoo.com
85 Niculae Sorin Dr. ing. S.C. Exploatare sistem zonal Prahova, Ploieşti 0244-512.600; 0742-231.522 sorin.niculae@eszph.ro
86 Niculae Teodor Ing. P.F.A. Bucureşti 021-3350945;
0724.362.270
niculaeteodor@yahoo.com
87 Opris Alexandru Silviu Ing. Consiliul Concurentei 0730.805.805 alexopris24@yahoo.com
88 Olteanu Andrei Constantin Ing. Universitatea Tehnică de Construcţii, Bucureşti 021-242.12.08
0722.708.335
andrei.olteanu@utcb.ro
89 Onu Cristian Geodez Universitatea Tehnică Gh. Asachi, Iaşi 0232-278683 cristi_onu@yahoo.com
90 Oprea Sorinel Vasile Ing. ASSA Construct Consulting S.R.L. Ploieşti 0740.224.005 srnoprea@yahoo.com
91 Pap Emanuel Stefan Ing.  Pensionar 0745.374.499 papmano@gmail.com
92 Paraschiv Rodica Ing. Consiliul Judeţean Prahova, Ploieşti 0723.959.389 doina4040@yahoo.com; rodica290160@yahoo.com prahova.gov@ploiesti.rdsnet.ro ; infopublic@prefecturaprahova.ro
93 Pădure Dan Dr. ing. Universitatea Tehnică Gh. Asachi, Iaşi 0788-346.154 danny_pad@yahoo.com
94 Păstrăv Mircea Ioan Dr.ing. I.N.C.D. URBAN INCERC Cluj Napoca 0720.02.66.42 mircea.pastrav@incerc-cluj.ro mipastrav@yahoo.co.k
95 Pecingine Mircea Ing. S.C. HIDROELECTRICA S.A. Curtea de Argeş 0248-507.280; 0720.727.248 mircea.pecingine@hidroelectrica.ro
96 Pepenar Ioan Dr. ing. Institutul de Cercetări pentru Echipamente şi Tehnologii în Construcţii-ICECON SA Bucureşti 031-1004980;
0374.201.275
ioan.pepenar@yahoo.com
97 Péter Alexandru Adalbert Ing. S.C. AQUAPOL ROMANIA S.R.L. 0259-463.760; 0722.599.897 aquapol.romania@gmail.com
98 Pintea Petre Ing. S.C. PROEXCON IMPEX S.R.L. Tg. Mureş 0265-210.932 office@proexconmures.ro
99 Pleşcan Costel Ing. Universitatea Transilvania Braşov 0722.851.303 costel_plescan@yahoo.ro
100 Poienariu Gheorghe Ing. Exploatare Sistem Zonal Prahova, Campina 0742.231.540 poienariugheorghe@yahoo.com
101 Popa Victor Dr. Ing. Membru in Academia de Stiinte Tehnice din Romania, Secretar ştiinţific Secţia 6 Construcţii & Urbanism 0723.319.708 victor_popa1942@yahoo.com
102 Popescu Mircea Ing. S.C. HIDROELECTRICA S.A. Porţile de Fier 0755.158.309 mirceapopescu1984@yahoo.com
103 Prodan Onuţ Ing. S.C. PREFCON S.R.L. Zalău 0260-660.466; 0746.032.450 prodan.onut@prefcon.ro
104 Prună Liliana Gabriela Ing. S.C.TERMOELECTRICA S.A. Rovinari 0253-372.556;
0723.352.590
lilipruna@yahoo.com
105 Puşcăşoiu Paraschiv Ing. S.C. Complex Energetic TURCENI S.A. 0253-335.046; 0754-888.642 paraschivpuscasoiu@yahoo.com
106 Rădulescu Cristian Vlad Ing. S.C. I.S.P.E. S.A. Bucureşti 021-2103440;
0727.681.698
vlad.radulescu@ispe.ro
107 Rădulescu Sorin Ing. S.C. SUPER SOLAR CONSTRUCT S.R.L. Bucureşti 021-3123094;
0745.017.024
supersolarconstruct@yahoo.com
108 Sărăroiu Marian Ing. Suc. HIDROCENTRALE Curtea de Argeş 0740.104.323 marian.sararoiu@hidroelectrica.ro
109 Savu Adrian Conf. Dr. Ing. Universitatea Tehnică de Construcţii Bucureşti 0723.238.698;
0212.421.208
adisavu2002@yahoo.com
110 Sărăcin Aurel Conf.Dr. Ing.  Universitatea Tehnică de Construcţii Bucureşti 0745.013.320 saracinaurel@yahoo.com
111 Silvaş Ion Ing. S.C. SIBAREX S.A. Câmpineanca, Vrancea 0237-221361;
0744.754.108
sibarex@sibarex.ro
112 Szász Béla Gyula Ing. P.F.A. Tg. Mureş 0744.580.162
113 Sterie Gheorghe Ing. Camera Deputatilor 0725.681.567 georgesterie@yahoo.com
114 Szilagyi Henriette Dr. ing. INCD URBAN-INCERC Suc. Cluj Napoca 0264-425.988
0728.555.975
henriette.szilagyi@incerc-cluj.ro
115 Şandor Zoltan Ing. S.C. CONSPROIECT S.A. Ploieşti 0244-541.861;
0722.754.644
zsandor@consproiect.ro
116 Szel Alexandru Ing. S.C. Eltrau S.R.L. Oradea 0741.011.851 szel.alexandru@yahoo.com
117 Ştefănică Maria Dr. ing. Sucursala INCERC Bucureşti 021-2551020 mnstefanica@yahoo.com
118 Şteţiu Liviu-Radu Ing. S.C. HIDROELECTRICA S.A. Haţeg 0723.306.565 liviu.stetiu@hidroelectrica.ro
119 Tomşa Cristina Ing. Universitatea Tehnică de Construcţii, Bucureşti 021-242.12.08/105  0723.805.236 tomsa.cristina@utcb.ro
120 Topală Cristian Ing. Consiliul Judeţean Prahova – Ploieşti 0244-546.151;
0722.234.180
topalacristian@gmail.com
121 Toth Helga Ing. Universitatea Tehnică Cluj Napoca Facultatea de Construcţii 0752.182.128 thelga_89@yahoo.com
122 Trif Daniela Ing. S.C. EURO QUALITY TEST S.R.L. Bucureşti 0724.399.041;
0744.433.999
daneeatryf@yahoo.com
123 Tudor Alexandru Ing S.C. ZUBLIN CONSTRUCT S.R.L. Bucureşti 0744.328.260 alexcor69@yahoo.com
124 Tudosescu Gabriel Ing. S.C. CET GOVORA S.A. Râmnicu Vâlcea 0250-733.601; 0250-733.603
125 Ţabrea Adrian Dr. ing. S.C. CERTINCON S.R.L. Bucureşti 031-1004980 certincon@icecon.ro
126 Udrişte Alin Gabriel Ing. MapN – Direcţia Domenii şi Infrastructuri 0727.773.153 cadhome@gmail.com
127 Urs Cristian Ing. Heidelberg Cement România SA 0723.659.055
0740.190.280
cristian.urs@heidelbergcement.ro
128 Ungureanu Valentin – Vasile Conf. dr. ing. Universitatea Transilvania, Braşov 0268-548.228
0722.604.012
vvungureanu@yahoo.com
129 Varabiev Lucian Ing S.C. I.S.P.E. S.A. Bucureşti 021-2061230 ;
0732-145.270
lucian.varabiev@yahoo.com
130 Vişan Angela Ing S.C. TECNIC C.E. România S.R.L. 0722.237.795 visangie@yahoo.com
131 Vrânceanu Elisabeta -Elena Ing S.C. MINERVA Construct S.R.L. Ploieşti 0244.101278;
0722.778.912
minervaconstruct@yahoo.com
132 Vultur Floarea Ing Târgu – Mureş 0745.509.213
133 Zarojanu Dan Dr.ing. Universitatea Ştefan cel Mare, Suceava 0230-216.147;
0745.506.787
zarojanu@yahoo.com

 

Lista Persoane Fizice TEST

 

Nt. crt.Nume şi prenumeFuncţiaCompaniaNr. telefonAdresa e-mail
1Ababei Lilianaing.Consiliul Județean Prahova – Ploieşti0732.444.273nutri_lily@yahoo.com
2Andreka Adrian – Daning.S. C. LESCACI COM S.R.L. Negreşti - Oaş0745.300.517
0756.059.359
lescacicom@gmail.com
andreka_adrian@yahoo.com
3Andreka Ioanaing.S. C. LESCACI Com S.R.L. Negreşti - Oaş0261.853.420
0746.570.984
ioana19-nice@yahoo.com
4Afloare Maricicaing.S.C. SIBAREX S.A. Câmpineanca,Vrancea0763.653.352tehnic 2@sibarex.ro
5Alexa Paveldr. ing.Universitatea Tehnică Cluj-Napoca0264-401.541
0722.460.293
pavel.alexa@staff.utcluj.ro
6Apostu Marianing.M.A.I.-D.G.L.0314.269.340marian_apostu63@yahoo.com
7
8